logo
 • Informacje i rezerwacje
  58 682 24 80
  • 28 MAR 15
  Zapraszamy do skorzystania z sauny

  Zapraszamy do skorzystania z sauny

  Większość z pruszczan wie, że przy Szkole Podstawowej nr 3 można popływać w basenie. Nie każdy jednak orientuje się w tym, że w kompleksie basenowym działa również sauna sucha. Do dyspozycji chętnych jest tutaj sauna fińska o powierzchni 4 m2, przeznaczona dla 8 osób.Lekarze i naukowcy przekonują, że korzystanie z sauny ma pozytywny wpływ na zdrowie i urodę oraz przeciwdziała starzeniu się organizmu.  Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z tej formy relaksu właśnie w naszej szkole położonej w centrum miasta. Informacje na temat zasadkorzystania z sauny i cen znajdziecie Państwo w zakładce regulaminy oraz cennik. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 682 24 80.

 • Kontakt

  Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie funkcjonowania naszego obiektu zapraszamy do działu kontakt.
  Czytaj więcej
 • Cennik

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującym cennikiem. Oferujemy bilety jednorazowe oraz karnety.
  Czytaj więcej
 • Godziny otwarcia

  • pon. – pt. (basen)
   18.00 – 22.00
  • pon. - pt. (sauna)
   17.00 – 21.00
  • sob.
   7.00 – 20.00
  • niedz.
   8.00 – 20.00